Banner

Bahar Temizliği

Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğünce başlatılan bahar temizliği kapsamında kaldırım ve yol kenarları ile orta refüjler gelişi güzel atılan çöplerden temizleniyor.

Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehrin genelinde çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında çarşı merkezi, çevre yolu ile mahallelerde genel temizlik yapılıyor.

Belediye Başkanı Av.Murat Yikit, baharın gelmesiyle beraber “Daha Temiz Bir Iğdır İçin” temizlik çalışmalarını sürdüklerini söyledi. Başkan Yikit: “Ekiplerimiz, cadde ve sokaklarda kıştan kalma atıkları temizlerken ayrıca yol kenarlarında ve parklarda ağaç budayarak bakımlarını yapıyorlar. Bu çalışmalarımız planlı bir şekilde sürecektir. Vatandaşlarımızın, toz ve farklı unsurlardan olumsuz etkilenmemesi için temiz bir ortam sağlamaya çalışıyoruz. Şehrimizi güzel kılmak adına vatandaşlarımıza da büyük görevler düşüyor. Çöpleri gelişi güzel etrafı kirletecek biçimde atmamalarını, çevre konusunda duyarlı olmalarını istiyoruz. Daha temiz bir Iğdır için tüm vatandaşlarımızı bize destek vermeye davet ediyorum.” dedi.


1076
1077
 • Iğdır Belediyesi

  Bağlar Mahallesi. Atatürk Caddesi. No.1

  0476 227 6553-54

  bilgiedinme@igdir.bel.tr

 • Sosyal Medya

 • Bizi Takip Edin

  • twitter facebook